Meditatieve dansworkshop

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis

organiseert...

Lees meer...
Yoga Sessie

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis

organiseert...

Lees meer...
Workshop rond het versieren van paaseieren

Arthis - Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis, Basarabeanca en I-Art
organiseren

...Lees meer...
Culinaire workshop: Gefermenteerde groenten

Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis en KomBust

Lees meer...

Divercity 2024

Arthis - Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis en Zamfira
neemt deel aan

...Lees meer...
Schilderijententoonstelling: Symbiose

Arthis - Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis en Arthis Artists
organiseren

...Lees meer...
Boeklancering: De Oranje Man en andere therapeutische verhalen - Auteur: Doina Cosman

Espace Intermédiaire, Euro-Mara, Arthis – Het Belgisch-Roemeens Cultureel Huis en Arthis...

Lees meer...
Arthis is onderscheiden door de president van Roemenië, de heer Klaus-Werner Iohannis!

Arthis is onderscheiden door de president van...

Lees meer...
Arthis Fest 30

Arthis Fest 30

...Lees meer...
Creatieve teken- en schilderworkshops voor kinderen

De Vereniging van Creatieve Vrouwen en de Vereniging van Roemeense Ouders in BelgiëLees meer...

Arthis is onderscheiden door de president van Roemenië, de heer Klaus-Werner Iohannis!

Ordin si decoratie Presedintele Romniei

 

Na de Yvonne Jospa prijs in 2024 in België die werd toegekend aan onze vereniging, komt hier goed nieuws uit Roemenië!
De heer Klaus-Werner Iohannis, president van Roemenië, wil de verdiensten van de Vereniging Arthis - Belgisch-Roemeens Huis van Cultuur belonen, als waardering voor haar belangrijke bijdrage aan de bevordering van de Roemeense taal en literatuur als fundament van de cultuur en waarden van ons land, voor haar steun aan de integratie van de Roemeense gemeenschap in de Belgische samenleving, verleent aan de Vereniging Arthis de Orde 'Verdienste voor de bevordering van de mensenrechten en sociaal engagement' in de rang van Officier.
Mevrouw Janina SITARU - Staatssecretaris van het Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft op het podium van Arthis Fest 30, in aanwezigheid van een groot publiek en de aanwezige Roemeense en Belgische ambtenaren, de Orde 'Verdienste voor de bevordering van de mensenrechten en sociaal engagement' in de rang van Officier' uitgereikt aan de vertegenwoordigers van Arthis, mevrouw Carmen Draghici en de heer Liviu Hopârtean, de heer Philippe CLOSE - Burgemeester van Brussel, mevrouw Karine LALIEUX - Federaal Minister voor Maatschappelijke Integratie, de heer Gheorghe CÎRCIU - Staatssecretaris voor Roemenen in het Buitenland, de heer Victor NEGRESCU - Europarlementariër - Ereadviseur van de Eerste Minister voor Internationale Betrekkingen, mevrouw Andrea PASTARNAC - Staatssecretaris voor Roemeense Zaken in de rang van Officier. Gheorghe CÎRCIU - Staatssecretaris voor Roemenen in het Buitenland, Dhr. Victor NEGRESCU - Europarlementslid - Ereadviseur van de Eerste Minister voor Internationale Betrekkingen, Mevr. Andreea PASTARNAC - Roemeense Ambassadeur in het Koninkrijk België, Mevr. Delphine Houba - adjunct-burgemeester van Brussel verantwoordelijk voor cultuur, die het woord namen en de Arthis Vereniging, haar hele team, leden en vrijwilligers feliciteerden.
Dank ook aan mevrouw Sandra Pralong, presidentieel adviseur, die ons een felicitatie bericht stuurde.
We bedanken mevrouw Janina Sitar, de Roemeense ambassade in België, de heer Victor Negrescu en de heer Gheorghe Cârciu en tenslotte de president van Roemenië, Klaus-Werner Iohannis, voor de steun aan onze vereniging!

 

Quoi de Neuf?
Augustus - December 2023

Quoi de Neuf 121

 

Inschrijven nieuwsbrief

Go to top